Anonymous
ID: HvfG/pIt
7/16/2025, 11:53:42 PM No.510575840
Anyone got any crazy Bidenflation stories?
The highest rated chipotle in my area has a score so low it's barely readable.
When I got there I asked for double portions to maximize the test results.
Dude put a small line of rice, looked like it was cocaine it was so thin, threw on half a scoop of black beans instead of full scoop.
Got to the meat. Basically was half a scoop.
Stopped the guy here and tried to be as polite as possible "Sir I asked for double portion please." Told me this was double portion.
Just told him I was good and walked out at this point.
I use to be able to get Chipotle burrito (double portion) that was nearly bursting at the seam, maybe even had to be double rolled because of how big it was.
Not it looks like a taco bell burrito, I think cost is like 25 dollars roughly.
Alternatively Panda Express is still excellent and efficient.
I get the big plate and i'm able to split it into two meals, I cook an extra egg for each meal and throw it in, add some seaweed salad.
It's in general a very pleasant experience at 17 dollars vs 25 dollars for barely even a meal.
Share any experiences you've had if you'd like!
The highest rated chipotle in my area has a score so low it's barely readable.
When I got there I asked for double portions to maximize the test results.
Dude put a small line of rice, looked like it was cocaine it was so thin, threw on half a scoop of black beans instead of full scoop.
Got to the meat. Basically was half a scoop.
Stopped the guy here and tried to be as polite as possible "Sir I asked for double portion please." Told me this was double portion.
Just told him I was good and walked out at this point.
I use to be able to get Chipotle burrito (double portion) that was nearly bursting at the seam, maybe even had to be double rolled because of how big it was.
Not it looks like a taco bell burrito, I think cost is like 25 dollars roughly.
Alternatively Panda Express is still excellent and efficient.
I get the big plate and i'm able to split it into two meals, I cook an extra egg for each meal and throw it in, add some seaweed salad.
It's in general a very pleasant experience at 17 dollars vs 25 dollars for barely even a meal.
Share any experiences you've had if you'd like!
Replies: