"REEEEEE, IT'S SO DAMN EXPENSIVE! REEEE"
>pays to have it delivered
>buys goy slop instead of real food
Buy real ingredients and cook up your own meals, dumb shit. For $15, you can do up some chicken and rice that will last you at least a couple dinners.