Search Results
7/16/2025, 3:35:13 AM
>>510494374
Pro tip when you're at the grocery store:
> Package of flour tortilla
> small jar of pizza sauce
> 1 pound bag of shredded mozzarella
> 1 package hormel pepperoni.
Costs much less than the $2 pizza hut item; and you can make it fresh in your your oven in minutes
Pro tip when you're at the grocery store:
> Package of flour tortilla
> small jar of pizza sauce
> 1 pound bag of shredded mozzarella
> 1 package hormel pepperoni.
Costs much less than the $2 pizza hut item; and you can make it fresh in your your oven in minutes
Page 1