Search Results
7/10/2025, 9:54:21 AM
>>509991640
Dude your own image says why: $1 per can. This isn't fucking 2009 when we could go buy a $5 meatball marinara footlong. Also convenience is very important to me. One time I tried to make a hamburger in my air fryer but it was too much work so I grabbed a disposable spoon and and ate a cold can of pic related instead. I still have the ground beef and buns in my freezer but they are probably bad by now.
Dude your own image says why: $1 per can. This isn't fucking 2009 when we could go buy a $5 meatball marinara footlong. Also convenience is very important to me. One time I tried to make a hamburger in my air fryer but it was too much work so I grabbed a disposable spoon and and ate a cold can of pic related instead. I still have the ground beef and buns in my freezer but they are probably bad by now.
Page 1